Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola

Budapesti VIII. ker.-i Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola weboldala

OVERVIEW

The web site vajdaiskola.hu presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have examined twenty pages inside the web page vajdaiskola.hu and found thirty websites referring to vajdaiskola.hu. We were able to detect two public web sites owned by vajdaiskola.hu.

VAJDAISKOLA.HU TRAFFIC

The web site vajdaiskola.hu is seeing variant levels of traffic all over the year.
Traffic for vajdaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for vajdaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for vajdaiskola.hu

Józsefvárosi Zeneiskola

Utóvégre lehet élni zene nélkül is. A sivatagon át is vezet út. De mi, akik azon fáradozunk, hogy minden gyermek kezébe kapja a jó zene kulcsát, s vele a rossz zene elleni talizmánt, azt akarjuk, ne úgy járja végig útját, mintha sivatagon menne át, hanem virágos kerten. A Józsefvárosi Zeneiskola köszönti kedves látogatóit, kérjük, ismerkedjenek meg az iskola történetével.

szolfézsterem

A Józsefvárosi Zeneiskola szolfézs tanszakának információs lapja. A tanítási év első tanítási napja 2015. És utolsó tanítási napja 2016. Az alapfokú művészeti iskolákban és a felnőttoktatásban a tanítási év első és utolsó napját.

Vajda Szuper Z - G-Portál

Üdvözlünk a Vajda Szuper Z oldalán! 201203. 30 kredit jóváírásra került, így a portálod egyenlege már nem negatív. A portálodat örökre megvásároltad, a további fenntartásáért nem kell fizetned.

WHAT DOES VAJDAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of vajdaiskola.hu Mobile Screenshot of vajdaiskola.hu Tablet Screenshot of vajdaiskola.hu

VAJDAISKOLA.HU SERVER

Our parsers diagnosed that the main root page on vajdaiskola.hu took four hundred and twenty milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider vajdaiskola.hu not secure.
193.224.163.30

SERVER OS AND ENCODING

We revealed that this domain is weilding the Apache/2.2.22 (Debian) operating system.

Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web page, "Magyar Ifjúsági Vöröskereszt Bázisiskolája 2015." We noticed that the web page stated " év sportélménye díj - Nem para a PARA." It also said " Közoktatási tipusú sportiskola és módszertani központ. A józsefvárosi Jó sport díj kitüntetettje. A Vajda Péter Általános Iskola." The header had Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by VIII. kerület, Budapest, and Vajda Péter utca 25-31. which isn't as urgent as Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola.

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

Aktuális Vajda Lajos Stúdió

Aknay János, Almási Gertrúd, Baksai József, Benkovits Balázs, Bereznai Péter, Csató Máté, Csontó Lajos, Deim Péter, Gosztola Gábor, Győrffy Sándor, Holdas György, Imre Mariann, Kis Tóth Ferenc, Krizbai Sándor, fe Lugossy László, Margit Szabolcs, Márkus Péter, Nagy Barbara, Sz. Varga Ágnes, Szirtes János, Tóth Eszter, Tóth István, Vincze Ottó, ef Zámbó István. Vajda Lajos Stúdió tagok kiállítása a. Kecskeméti Kulturális és Konferencia Központban. Kecskemét, Deák Ferenc tér 1. 2014 dec 17-én 17 órakor feLu.

vajda melinda

Jelent a Miklya Zsolt által tervezett. Illusztrációim az Író Cimborák blogján. Március 8-án egyéni kiállításom nyílt.

Vajdasági női ez meg az

Többféle borscs-receptet elolvastam, ezekből kombináltam össze azt, amit ma feltálaltam ebédre. Persze, amit lehetett, azt leegyszerűsítettem. Gyors torta, amikor csak egy tojás árválkodik a hűtőben és az ember lányának nincs ideje boltba szaladozni. 1 db citrom reszelt héja.